Yeni Tasarım Lale Lif

Herkese merhaba sevgili Sibelle Örgü okuyucuları.Yeni ve güzel bir tasarım lif modeli ile geldik.Bu yazımızın içeriği sevgili Emine Karaca’nın tasarladığı Lale Lif. Yazımızın son bölümünde gerekli youtube videolu anlatımına bizzat tasarımcısı olan Emine Karacadan yararlanabilirsiniz.Yazımızın içerisinde gerekli malzemeleri bulabilirsiniz. Görseller ile desteklediğimiz yazımızdan gerekli yardımı alabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru veya bir yer olduğunda yorum bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Böylece bizzat tasarım sahibi olan kişilerle sorularınıza cevap alabilirsiniz. Şimdi yazımıza başlayalım.

Sibelle Örgü yazarı olarak yeni ve son moda tasarım lifleri,örgüleri,elişlerini ve birçok tasarım işi sizlerle bir araya getirmeye devam ediyoruz. Son yıllarda revaşta olan eski yılların elişleri ve el emeği ürünlerin moda olması ile birlikte birçok insan bu tarz ürünlere yönelmeye başladı. Gerek tasarımları gerek şıklıkları gerekse de uzun süreli ömüre sahip olmaları el emeği ürünleri göz önüne getiren bir faktör haline geliyor. Bu şekilde olması ile birlikte birçok hanımefendinin ilgisini çekiyor.

Tabiki her insan farklı zevklere ve göz görseline sahiptir.Bununla birlikte paylaştığımız tasarımların özel olmasına dikkat ediyoruz.Sizler paylaştığımız görselleri dilediğiniz renk kombinlerini kullanarak kendi zevkinize göre hayata geçirebilirsiniz. Bu tasarım lif için gerekli malzemeler şu şekilde sıralanmıştır :

1)Makas 2)7 numara tığ 3)Beyaz,yeşil,mor,sarı ve mavi lif ipleri (isteğe göre değiştirebilirsiniz.)

Birçok tasarıma sahip olan Sibel Öztürk ve tasarım,örgü modellerime sahip olan birçok kişiyi youtube ve gerekli sosyal medya hesaplarından takipe alarak ilk elden görme fırsatını yakalayabilirsiniz.Instagram,youtube ve google internet adreslerimizin okuyucusu ve takipçisi olarak sizlerde güzel,güncel ve tasarım birçok modeli görme fırsatını yakalayabilirsiniz.Aşağıda gerekli youtube linkini bulabilirsiniz. Herkese keyifli seyirler.

https://youtu.be/jBOEbrDzv4E

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir