Yeni TASARIM demlik ve fincan ikili takım Lif

Herkese iyi akşamlar sevgili Sibelle Örgü sitesi takipçileri. Yepyeni bir yazı ile sizlerin karşısındayız. Bu yazımızda çok şık ve göz alıcı modelimizi yazıyoruz. Yazımızın son bölümünde youtube videolu anlatıma ulaşarak kendi modellerinizi Sevil hanımın tane tane anlatımı ile yapabilirsiniz. Resimler ve paylaşım için @lifcisevil e çok teşekkür ederiz. Youtube lifçisevil kanalında sadece lif değil birbirinden güzel ve farklı örgü videoları mevcuttur. Özellikle şablon çalışmayı sevenler için her modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Demlik keselif ve uzun fincan lif tasarımı özelliklede farklı renkleri biraraya getirerek yepyeni bir çeyizlik takım çalışması yapmış. Bu güzel tasarım için tüm hobiseverler adına ve sitemizdeki okurlarımız adına teşekkür ederiz.

Sizlerde instagram,youtube adreslerimizi takibe alarak güncel,tasarım ve en yeni modellerden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Sibelle Örgü internet sitemizi detaylı takibe alarak kendi zevkinize uyan modelleri kendiniz için yapabilirsiniz. Herkese keyifli seyirler.

https://youtu.be/nbDuUvsZBMU
Fincan desenli uzun lif yapım videosu

https://youtu.be/ZZO8idfPXaY

Demlik desenli kese lif videosu

Sitemizde birbirinden farklı yeni tasarım lif modelleri mevcuttur..

ÖRGÜLÜ GÜNLERİNİZ ÇOK OLSUN İNŞALLAH SEVGİLER GÖNDERİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir