YAPIN YAPIN SATIN LİF MODELİ

Herkese iyi akşamlar sevgili Sibelle Örgü sitesi takipçileri. Yepyeni bir yazı ile sizlerin karşısındayız. Bu yazımızda çok şık ve göz alıcı modelimizi yazıyoruz. Yazımızın son bölümünde youtube videolu anlatıma ulaşarak kendi modellerinizi video sayesinde tane tane anlatımı ile yapabilirsiniz.

Uygun renk kombinlerini ayarlanmış bir şekilde yapabileceğiniz gibi kendi zevkinize göre de renkleri belirleyerek yapabilirsiniz. Yapılan modelleri dilediğiniz gibi kullanabilmenin yanısıra satış yaparak kazanç da sağlayabilirsiniz.

Geometrik şekilli lif modeli yapımı
Modelimize 7 numara tığla beyaz kısımdan başlıyoruz. Baklava dilimi şeklinde ipler içten yürütülerek yaprak ve çiçekler yapıyoruz. Baklava dilimi tamamlandıktan sonra her bir kenara 3 sıra yıldız tekniğiyle örüyoruz. Kenar oyası olarak fıstık üzeri fıstık yaparak kenar kenar oyamızıda bitiriyoruz.

Sizlerde sitemizi takibe alarak güncel modellerden anında haberdar olabilirsiniz.Ayrıca youtube ve instagram kanallarimizi takibe alarak yeni videolardan haberdar olabilirsiniz. Herkese keyifli seyirler.

https://youtu.be/cgRVOcOElu4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir