Üç Boyutlu Karanfil Lif Modeli

İyi günler sevgili Sibelle Örgü okuyucuları yeni bir yazı ile karşınızdayız.Bu yazımızda youtube adresimizde paylaştığımız 3D Karanfil Lif Yeni Modelini yazıyoruz herkese keyifli okumalar.Aşağıdaki kısımda videolu anlatımını bulabilir ve böylece sizlerde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Hediyelik olarak tercih edebileceğiniz bu lif modelinde 3 – 4 renk kullanılmaktadır.Tercihe göre arttırabilirsiniz.Üç boyutlu karanfil lif modeli yıldız veya beşgen lif kalıbı üzerine ritmik şekilde aralıklı olarak karanfil figürünün işlenmesi ile yapılmaktadır.

Videolu anlatımda göreceğiniz gibi alt kısmı yaptıktan sonra ince iş olan karanfiller dikkatlice kalıba dikilerek ortaya çıkan model oldukça şıktır ve göze hitap etmektedir.

Bu ve bunu gibi güzel lifleri görmek ve haberdar olabilmek için Sibel Hanımın ınstagram ve youtube adreslerini takibe alabilirsiniz.Böylece güncel modellerden haberdar olacaksınız.Abonelikler tamamen ücretsizdir.Ayrıca sorularınız için yorum ve ınstagram mesajları ile bize ulaşabilirsiniz herkese keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=6_ib1XgZTSQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir