TUNUS İŞİ BEBEK BATTANİYESİ

Herkese merhaba sevgili örgü severler! Tunus işi bebek battaniyesi modeli ile sizlerle birlikteyiz. Tunus işi nasıl yapılır,tunus işi nedir,tunus işi bebek battaniyesi nasıl yapılır gibi başlıkları merak ettiğinizi biliyoruz.

Bizde bugün hem sizlerin merakını gidermek hemde sizlere harika tunus işi ile battaniye nasıl yapılır onu göstereceğiz.Yazının son kısmında youtube videolu anlatımına ulaşabilirsiniz.

Tunus işi,diğer örgülere kıyasla farkı ters yapılıyor olmasıdır.Tunus işi ilk görüşte ve duyuşta zor olarak sanılsa da diğer tekniklerden daha pratik bir tekniktir.

Bu tekniği en iyi şekilde uygulayabilmek için birkaç adımı ve ufak teknikleri öğrenmeniz yeterli olacaktır.Yani bazı modellerin ve örgülerin yapımında yapılması gereken incelikleri öğrenmelisiniz.

Birçok çeşitte örülen tunus işi modelleri var.İstediğiniz renkte sıralı tunus işi tekniği ile harika ürünler ortaya çıkarabiliyorsunuz.Harika üründeki kastımız göze hitap eden bir model olmasıdır.

Haydi şimdi bir örneğine göz atalım.

Tunus örgü tekniğinin sevilmesinin bir diğer özelliği ise sadece örgü olarak kullanılmamasıdır.Kazak,atkı,şapka,bere vb birçok modelde tunus işini ve kalitesini kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca çok sık örülen bir teknik olduğu için sizi dış etmenlerden ve soğuk havalardan son derece güzel bir şekilde koruması da bu işin en güzel yönlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlerde örgü tekniklerini ve birçok kolay detayı öğrenerek örgü örmeyi mi istiyorsunuz ? Veya size tam anlamıyla yardımcı olmasını istediğiniz ve her detayı siz değerli emekçilerimize gösteren bir kişi mi arıyorsunuz ?

O halde buraya tıklayarak açılan sayfayı takibe alabilirsiniz.Ücretsiz bir şekilde faydalanabildiğiniz mükemmel bir kalite ile sizlere örgü nasıl yapılır bunu en iyi şekilde gösteriyoruz.

Herkese keyifli seyirler dileriz. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir