TIĞ İŞİ ÖRGÜ SALOPET

Herkese merhaba sevgili örgü severler.Örgü elbiseler serisiyle devam ediyoruz.Bu yazımızda tığ işi örgü salopet nedir ve nasıl yapılır buna değindik.

Yazının son kısmında youtube videolu anlatımını bulabilirsiniz.Detaylı bir anlatım ve tane tane gösterimleriyle sizlerde örgü elbise örebilirsiniz.

Örgü dünyasındaki teknikler,yenilikler ve yeni modellerle birlikte gelişen örgü elbiseler son dönemde daha da ilgi çekmeye başladı.

Hal böyle olunca birçok el örgüsü,el emeği tasarımcısı ve yapıcısı hanımlarımız örgü elbiselere daha çok yöneldi.

Gerek zariflikleri olsun gerekse de kullanılabiliyor olmaları tığ işi örgü salopet modellerini çok tercih edilir hale getirdi.

Genç hanımlarımızın çeyizlerine gelecekteki çocukları için koyabileceği bir model olmakla birlikte çocuk sahibi olan yeni anne adaylarına da çok güzel bir hediye olarak verildiğini görüyoruz.

Diğer modellerin aksine süs için değil giymek içinde yapılıyor.İstediğiniz renkte yapabildiğiniz bu harika modeli ayrıca örmek göründüğü kadar da zor olmuyor.

Sizlerde sitemizdeki binlerce çeşit model,elişi,elemeği,örgü,yemek tarifi,tatlı tarifi vb ürünleri ücretsiz bir şekilde görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca açılan sayfada bildirim paneline evet butonuna tıklayarak yazılarımızdan anında haberdar olabiliyorsunuz.Şimdiden herkese kolay gelsin.Keyifli seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir