RENKLİ TOPLAR LİF MODELLERİ

Herkese merhaba sevgili lif sever hanımlar.Sizlerin çok beğendiği ve çokca kez öne çıkan renkli toplar lif modelleri görselleri ve videolu anlatımlarını sizlere sunuyoruz.

Günlük yorgunuğun karmaşasında kimimiz boş zamanlarında birçok hobi elde edinir.Hepimizin yaptığı veya severek ilgilendiği faaliyetler oluyor.Bazılarımızda biz gibi örgü örmeyi seviyor.

Örgü örmek,lif yapmak vb el işleriyle uğraşmak hem stres attığı gibi hem de aynı anda ortaya çıkan muhteşem güzelliği kullanabiliyoruz.

Tabiki son zamanlarda ünlenen ve birçok insan tarafından diğerlerinden daha fazla beğenilen lif modelleri de mevcuttur.Bizde size birkaç örneğini gösteriyoruz.

Bu harika modelleri çeyizlerinize koyabileceğiniz gibi ayrıca hediyelik ürün olarak da arkadaşlarınıza verebilirsiniz.Sonuçta el emeği bir ürün olduğu için muhteşem oluyor.

Sibelle Örgü kanalının ve isminin sahibi olan Sibel Öztürk’ün yapmış olduğu güzel örneklerden birkaçına bakalım.Ayrıca videolu anlatımlarını aşağıya bırakıyoruz.

Birçok el işi modelden,tariflerden vb muhteşem ürünlerden ilk elden,ücretsiz bir şekilde haberdar olmak için buraya tıklayınız.Açılan sayfada bildirim panelinde evete basmanız yeterli olacaktır.

Herkese keyifli seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir