PARALAR İLE YAPILAN İĞNEOYALARI (1tl.10kuruş.5kuruş)

Merhaba sevgili sibelleorgu okuyucuları. Bu yazımız Sizlerin de ilgisini çekecek bir paylaşım emin olun Ben de ilk defa gördüm sitemizde daha öncesinde mandal ile iğne oyası yapımı na kulak çubuğu ile iğne oyası yapımını paylaşmıştık.

Bu yazımızda ise madeni paralar ile yapılan iğne oyaları modellerini sizlerle paylaşacağız.

Geçmişten günümüze kadar gelen popülerliğini asla kaybetmeyen çeyizlerin gözdesi yemeni uçlarında mevlüt örtülerinde rastladığımız iğne oyası modellerine günümüzde artık her alanda rastlamak mümkündür. Havlu kenarları, danteller, oda takımları, masa örtüleri, Pınar tesbih uçları süslemesi kolye küpe bileklik gibi takı çalışmalarında Kıyafetlerde kısacası her alanda iğne oyası sanatını görmeniz mümkündür.

Son yıllarda Türk hanımlarının yaratıcı fikirleri ile birbirinden güzel Şahane neredeyse sanat eseri diyebileceğimiz modelleri görmeniz mümkündür.

Bu güzel çalışmasından dolayı sevgili YouTube iğne oyası hobim kanalına bizlerle paylaşımda bulunduğu için sitemiz adına çok teşekkür ederiz.

Bu paylaşımımız ise sadece madeni paralar ile yapılmış bir üründen güzel üç motif üzerine model üzerine olacaktır.

Dilerseniz ilk olarak 10 kuruş ile yapılan iğne oyası modeline geçelim.

https://youtu.be/C-nZS9F0u7c
10kuruş ile iğne oyası
Bir diğer model madeni 5 kuruş ve madeni 1 TL ile yapılan modeldir. Iğne oyası sevenler için ve farklı modeller arayanlar için bu üç güzel paylaşımı kesinlikle denemelisiniz.

https://youtu.be/AE8p9db7PmQ
1tl ile yapılan iğneoyası
https://youtu.be/jIj_WDY9feI
https://youtu.be/-lviYhsxcVc
https://youtu.be/Bqx07hFucyg

Sitemizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz ve siz değerli okuyucularımızdan yorumlarınızı bekliyoruz sitemizde görmek istediğiniz kategorileri içerikleri bizlere yorum bölümünden iletirseniz çok mutlu olacağız.

Ayrıca el emeği ile satış yapıp aile bütçesine katkı sağlayan tüm hanımlarımızın sesi olmak istiyoruz kendilerine sosyal platformda olabildiğince en iyi desteği vermek istiyoruz bu yüzden de bizler ile Instagram Sibel örgü üzerinden iletişime geçebilirsiniz veya mail yoluyla bizle iletişime geçebilirsiniz. Bugünlük Bizden bu kadar tekrar görüşmek üzere örgülü günleriniz çok olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir