ELEMEĞİ ÖRGÜLER

Yepyeni bir kategoride yepyeni bir yazı ile sizlerle birlikteyiz.Bu yazımızı youtube sibelle örgü kanalımıza gümüş üyelik ile katılan sevgili emekçi arkadaşımızın kanalını tanıtmak amaçlı yazıyoruz.

Bildiğiniz üzere youtube platformu yaklaşık 1 sene önce ek gelir kazanmayı sağlamak adına yeni gelir kaynakları kurdu.Bunlardan birisi de kanallara özel abone olmak oldu. Belirli bir miktar ücret karşılığı kanallarda ayrıcalıklar elde edebilme şansı ve daha pek çok şey kazanma şansı geldi.Bizde sibelle örgü olarak bu ortaklığı kurduk ve makul ücretler karşılığında dilediğiniz üyeliği seçebilmeniz için 4 adet üyelik oluşturduk.

Oluşturulan üyeliklerin içerikleri şu şekildedir ;

Gümüş Üyelik; Sitemizde sizin içeriğinizi paylaşıyoruz.

Altın Üyelik;Üyelerimize özel istek videoları çekiyoruz

Platin Üyelik;Instagram ve youtube canlı yayınlarında soru-cevap ve karşılıklı sohbet fırsatı veriyoruz.

Pırlanta Üyelik;Kişiye özel yapım tığ ve makas setini Sibelle Örgü olarak kargo dahil size yolluyoruz.

Resimlerde de olduğu üzere Emsal Hanımdan 3 adet yepyeni çeyizlik şablon lif çalışmasını görüyoruz.Çok güzel modelleri ile bizlere ve örgü severlere farklı hevesler kazandırdığı için çok teşekkür ederiz.

https://www.instagram.com/p/CCREj7qhksf/

Sizlerde üyeliklerden yararlanarak kendinizi,kanalınızı ve daha birçok hediyeyi kazanmayı sağlayabilirsiniz.Elemeği örgüler ınstagram adresindeki birçok şık ve güzel modellere göz atmanızı tavsiye ederim.Çok güzel çalışmaları sayesinde birçok kişi tarafından beğeniliyor.Çeyizlerin en gözdesi olacak,ön plana çıkacak yepyeni modelleri bizlerle buluşturuyor.Aşağadaki ınstagram linkine tıklayarak elemeği örgüler sayfasına gidebilir dilediğiniz ürünlerin nasıl yapıldığını öğrenmek veya satın almak için sayfa sahibine bizzat ulaşabilirsiniz.Herkese keyifli günler.

https://www.instagram.com/p/CCgNEraBrex/
https://www.instagram.com/p/CBBIGeIhztl/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir