5 ADET VİDEOLU KOLAY ANLATIM İLE İĞNE OYASI ÇİÇEK MODELLERİ

Merhaba sevgili sibelleorgu okuyucuları.

Bugun sizler için be beğeneceğinizi umduğumuz 5 adet iğne oyası ile çalışılmış birbirinden güzel çiçekleri paylaşacağız. Her birinin videolu anlatımı mevcut olup Gerekli malzemeleri video içerisinde mevcuttur video linkini tıklayarak rahatlıkla Sizlerde çalışabilirsiniz.

Günümüzde sosyal medya ve tv ninde elemeği ürünlerinin yeniden gündeme gelmesinde katkısı oldukça büyüktür. İğneoyası ise son yıllarda heralanda görmeniz mümkün. Daha onceki yıllarda sadece mevlit örtüsü veya yazma kenarları için çalışılır iken şimdilerde tesbih uçları, kolye, küpe, bileklik, havlu kenarı hatta patiklerde bile görmel mümkün.

Görsel olarak o kadar güzelki yapımıda iğne ile resmen kuyu kazmak oldukça meşakkatli elemeği arasındadır. İğne ile sanata dönüşen yolculuk.

Vereceğimiz linkleri tıklayıp biraz bilginiz varsa sizlerde yapabilirsiniz. Eger yok ise sizler sipariş verip elemeği ile aile bütçesine katkı saglayan bayanlarımıza, annelerimize, kardeşlerimize yardım cı olabilirsiniz.

Tülbent kenarı Mevlüt örtüsü havlu kenarı tesbih uçları veya takılarını da bu çiçekleri kullanabilirsiniz çeyizleriniz e işleyebileceği niz gibi çevrenize de işleyip satış yapabilirsiniz ekonomik bütçenize katkı sağlayabilirsiniz Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan çalıştığımız bu görseli paylaşabilirsiniz Oradan da sipariş alabilirsiniz.

1-Nergis çiçeği

https://youtu.be/vEYko6xgF5U

2-ZAMBAK ÇİÇEĞİ

https://youtu.be/7VcM9Zy1nWc

3-Papatya çiçeği

https://youtu.be/BtNI4hhedVg

4-Tasarım çiçek

https://youtu.be/zbI5YQ-BH8I

5-Muhteşem Gelincik

https://youtu.be/gD8w-_4a43w

Şimdiden herkese kolay gelsin. Örgülü günleriniz çok olsun.

Bizleri takip te kalmayı unutmayın.

Saglıcakla kalın.

Videolar için youtube iğneoyası el sanatları kanalına teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir